en cz

Profesionální poradenství pro Vaše podnikání

Představení společnosti

Společnost vznikla v červnu 2007 se záměrem poskytovat konzultační služby malým (do 10 zaměstnanců)a středním firmám (do 250 zaměstnanců)a podnikatelům.


Hlavním garantem poskytovaných služeb je:

Ing. Zdeněk Mlčoch, MBA, certifikovaný účetní expert,  který v rámci konzultační činnosti realizuje zkušenosti získané v letech r. 1993 - 2009 v zahraničních společnostech, kde působil na pozici finančního manažera.

John Crane Sigma a.s. 1993-2002

Hlavní účetní, později finanční ředitel pro CZ a finanční kontroler pro CEE.

Britský výrobce mechanických ucpávek do čerpadel. Součást mezinárodního holdingu SMITH Group plc obchodovaného na burze v Londýně. Zodpovědný za finanční management výrobních a obchodních aktivit v CZ a CEE.

RIHO CZ a.s. 2002-2005

Finanční ředitel pro CEE.

Holandský výrobce sanitární techniky. Rodinný holding operující v oblasti sanitární techniky v Holandsku, Německu a zemích Střední a Východní Evropy. Zodpovědný za finanční management výrobních a obchodních aktivit v CZ a CEE.

PSM International s.r.o. 2006-2008

Projektový finanční ředitel pro ukončení činnosti a likvidaci společnosti.

Britský výrobce spojovacího materiálu pro všeobecné strojírenství, automobilový a elektrotechnický průmysl. Zodpovědný za finanční management v průběhu útlumu a ukončení činnosti, vyřešení problémů s nedokončenými audity a chybějícími daňovými přiznáními a konečnou likvidaci společnosti.

FERAMO Metallum International s.r.o. 2008-2009

Finanční ředitel slévárny šedé litany začleněné do španělského holdingu ACE Group, obchodovaného na burze ve Varšavě. Zodpovědný za finanční management a zavedení IFRS po převzetí podniku zahraničním vlastníkem.

webdnes.cz
Copyright © 2012 HaPeOn Consulting s.r.o. All Rights Reserved.